Charita Ostrava

Lékař pro lůžkový a mobilní hospic

Hospic sv. Lukáše, Charvátská 785/8, Ostrava-Výškovice, Ostrava Částečný úvazek ihned nebo dle dohody bez výběrového řízení
Kontaktní osoba
Bc. Martina Hluchníková Bc. Martina Hluchníková

metodik a manažer kvality zdravotních služeb
Tel.: 703 891 070 E-mail: martina.hluchnikova@ostrava.charita.cz

S Vaší pomocí chceme posílit, respekt. stabilizovat na vysoké úrovní poskytovanou hospicovou péči. Vnímáme, že klasická hospicová péče se musí dále rozvíjet a ve vyšší míře využívat rozvíjející se poznatky paliativní medicíny.

Charita Ostrava hledá pro Hospic sv. Lukáše – zařízení pro lidi v terminálním stádiu života a Charitní středisko sv. Kryštofa – mobilní hospic a ošetřovatelská služba lékaře na pozici:

LÉKAŘ

Stávající týmy hospicových lékařů - specialistů v základních a paliativních odbornostech - ve spolupráci se zdravotními sestrami, sociálními pracovníky, psychologem, pastoračním asistentem (kaplanem) tvoří multidisciplinární tým. Našim cílem je rozvíjet a šířeji uplatňovat komplexní paliativní péči jak u 30 lůžek pacientů v hospici, tak i u lůžek hospicových pacientu v domácím prostředí s citlivým přístupem k člověku a akceptování jeho důstojnosti.

Co vás čeká:

  • vyšetřování hospicových pacientů, stanovení a realizace plánu paliativní péče
  • provádění lékařských výkonů a intervencí
  • vedení zdravotnické dokumentace o průběhu hospicové péče
  • spolupráce s lékaři ostatních odborností a možnost nastavovat týmové procesy

Co nabízíme:

  • pracovní poměr na plný pracovní úvazek (nebo zkrácený s možností postupného navyšování)
  • odpovídající platové ohodnocení dle vzájemné dohody
  • možnost vzdělávání v žádané odbornosti
  • možnost spolupodílet se na rozvoji a směřování paliativní medicíny v MS-kraji
  • zázemí stabilní neziskové organizace

Co požadujeme:

  • Atestace minimálně I. stupně, nejlépe z některých následujících oborů: všeobecné lékařství, vnitřní lékařství, neurologie
  • doporučena je atestace z oboru paliativní medicína a léčba bolestí, není však podmínkou přijetí

Místo výkonu práce: Hospic sv. Lukáše, Charvátská 785/8, 700 30 Ostrava-Výškovice, Charitní středisko sv. Kryštofa – mobilní hospic a ošetřovatelská služba zabezpečuje hospicovou péči v domácím prostředí pacientů.

Předpokládaný termín nástupu: dle dohody

Podrobnější informace:
Bc. Martina Hluchníková, vedoucí útvaru hospicových služeb, 703 891 070, e-mail: martina.hluchnikova@ostrava.charita.cz
Doc. MUDr. Pavel Vodvářka, Ph.D., hlavní lékař, mobil: 603 500 643, e-mail: pavel.vodvarka@ostrava.charita.cz

Osobní údaje poskytované uchazeči o zaměstnání bude Charita Ostrava zpracovávat pro účely evidence, přípravy podkladů pro výběrová řízení, výběr a přijetí uchazeče do pracovního poměru. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu výběrového řízení a poté po dobu 3 měsíců od získání osobních údajů. Další informace pro subjekty osobních údajů na webu: ostrava.charita.cz/gdpr/