NA VĚKU NEZÁLEŽÍ - každou darovanou korunu zdvojnásobí T-Mobile
17. ledna 2024 Aktuálně

NA VĚKU NEZÁLEŽÍ - každou darovanou korunu zdvojnásobí T-Mobile

Mezilidské vztahy a jejich budování jsou významnou životní hodnotou. Společně strávený čas, komunikace a vztahy mezi seniory a dětmi i mladými lidmi jsou smyslem projektu Charity Ostrava zaměřeného na rozvoj mezigeneračního dialogu a dárcovské výzvy podpořené společností T-Mobile: NA VĚKU NEZÁLEŽÍ - To opravdu důležité nás spojuje nejvíc.

Společné aktivity seniorů a dětí u Charitního domu sv. Karla BoromejskéhoDíky vstřícnosti společnosti T-Mobile bude každá Vaše darovaná koruna na projekt NA VĚKU NEZÁLEŽÍ - To opravdu důležité nás spojuje nejvíc ZDVOJNÁSOBENA!

Shromážděné finance nám v průběhu roku 2024 umožní uskutečnit několik společných aktivit dětí a mladých lidí - klientů služby Charitního střediska Michala Magone – nízkoprahového zařízení pro děti a mládež a klientů denního centra pro seniory, domovů pro seniory i klientů domova pro lidi s duševním onemocněním.

Společné aktivity seniorů a dětí u Charitního domu sv. Karla BoromejskéhoSpolečná setkání dětí a seniorů se uskutečňují také v Charitním domě sv. Karla Boromejského v Čeladné. Abychom mohli rozšířit využívání jeho zázemí také pro naše částečně imobilní, zdravotně hendikepované klienty sociálních služeb, vybudujeme díky Vaší podpoře bezbariérový vstup.

Společné aktivity dětí, seniorů a dalších klientů budou zaměřeny na tvoření, výtvarné aktivity, sdílení tradic v perspektivě současnosti a minulosti, turnaje ve stolních hrách, ruských kuželkách, pétanque, společné výlety a další akce při prázdninovém pobytu nízkoprahového centra pro děti a mládež v  Charitním domě sv. Karla Boromejského.

T-Mobile Společnost T-Mobile je dlouhodobým partnerem Charity Ostrava a k našemu záměru NA VĚKU NEZÁLEŽÍ - To opravdu důležité nás spojuje nejvíc se aktuálně připojuje finanční podporou. Každý přijatý dar T-mobile zdvojnásobí až do výše 500 tis. Kč !!!

Více v dárcovské výzvě: To opravdu důležité nás spojuje nejvíc / Darujme.cz =>

Děkujeme za Vaši pomoc!

Společné setkání seniorů a mladých u Charitního domu sv. Karla Boromejského v roce 2023Společné setkání seniorů a mladých u Charitního domu sv. Karla Boromejského v roce 2023