O. Havelka a jeho Melody Makers, J. Špaček, P. Janečková a Camerata Janáček - Sešli se, aby pomohli

O. Havelka a jeho Melody Makers, J. Špaček, P. Janečková a Camerata Janáček - Sešli se, aby pomohli

21. 9. 2016, 19:00 - 21. 9. 2016, 21:00 Multifunkční aula Gong, Ruská 2993/20, Ostrava-Vítkovice Benefiční akce, Beseda, Koncert

Benefiční koncert  Charity Ostrava - Sešli se, aby pomohli... - na podporu Mobilního hospice sv. Kryštofa proběhne 21. 9. 2016 od 19 h v Multifunkční aule Gong v Ostravě-Vítkovicích. Vystoupí Ondřej Havelka a jeho Melody Makers (v pořadu Nás to tady furt baví)  Josef Špaček & Camerata Janáček, a Patricia Janečková.

Vitalitou nabitý Ondřej Havelka a swingové smrště s jeho Melody Makers, špičkový houslista Josef Špaček  a fenomenálně talentovaná operní pěvkyně Patricia Janečková, oba v doprovodu skvělého orchestru Camerata Janáček. Výjimečný koncert pro dobrou věc.

Lobo Mobilního hospice sv. KryštofaTřináctým rokem pomáhá Mobilní hospic sv. Kryštofa v Ostravě a okolí klientům a jejich rodinám zvládat nemoc a závěr života tam, kde se každý cítí nejlépe – doma, ve vlastním prostředí, v kruhu svých blízkých. Služba poskytovaná zdravotními sestrami, lékaři, sociálními pracovníky a dalšími je však dlouhodobě ztrátová, odkázaná mimo jiné na příspěvky donátorů. Benefiční koncert Charity Ostrava  „Sešli se, aby pomohli…“ na podporu této potřebné služby v jedinečném prostředí ostravské auly GONG bude moderovat Aleš Juchelka. Koncert rovněž připomene, že Charita Ostrava poskytuje služby pro lidi v nouzi především na Ostravsku od roku 1991, tedy 25 let.

Záštitu nad koncertem převzali:
Mons. František V. Lobkowicz, ostravsko-opavský biskup
Ing. Tomáš Macura, MBA, ostravský primátor
Miroslav Novák, moravskoslezský hejtman

 

 

 

 

 

Předprodej vstupenek do 16. 9. 2016, 12:00 h v síti Ticketpro   Ticketpro

Koncert bude vysílat v neděli 25. 9. 2016 od 20:00 h v záznamu TV NOE.

Plakát koncertu ke stažení: 21-09-2016 Sešli se aby pomohli

 

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy a Moravskoslezského kraje.

 

Loga partnerů koncertu Charity Ostrava 2016