Život bez bariér 4. - 6. 10. 2019

4. 10. 2019, 10:00 - 6. 10. 2019, 16:00 Ostrava, výstaviště Černá louka Benefiční akce, Odborný seminář, Akce pro veřejnost, Výstava

Charita Ostrava bude prezentovat sociální služby a prodávat výrobky klientů na výstavě Život bez bariér, která proběhne ve dnech 4. - 6. 10. 2019 na ostravském Výstavišti Černá louka.

Jak aktivně strávit důchodový věk? Jaké jsou novinky na trhu s pomůckami pro zdravotně znevýhodněné osoby? Jaké změny a úpravy vyžaduje zdravotní omezení? Potřebujete poradit s úpravou bytu? S výběrem kompenzačních pomůcek, vozíčků nebo úpravou vozidla?

Odpovědi na tyto a další otázky můžete najít na výstavě Život bez bariér, zaměřené na nejen na lidi s handicapem. Cílem výstavy je pomoci lidem s různými druhy handicapů, a to jak zdravotními, tak společenskými a přispět tak ke zlepšení života, integrace do společnosti ve všech sférách jejich činnosti. Více o bohatém doprovodném programu výstavy naleznete na webu: www.zivotbezbarierostrava.cz

Na výstavě se budou prezentovat výrobci, prodejci, distributoři i organizace z neziskového sektoru.

Ve stánku Charity Ostrava se budete moci seznámit s nabízenými sociálními a zdravotními službami, ale také si koupit výrobky klientů a podpořit tak kvalitu poskytovaných služeb v rámci veřejné sbírky. Těšíme se na Vaši návštěvu!