Tříkrálové poděkování v ostravské ZOO

Tříkrálové poděkování v ostravské ZOO

Více než šest set tříkrálových koledníků v sobotu 2. 3. 2019 navštívilo ostravskou ZOO. Smyslem setkání bylo poděkování Charity Ostrava a Charity sv. Alexandra za jejich dobrovolnou pomoc při Tříkrálové sbírce 2019.

Tříkrálové poděkování v ostravské ZOOSpolečné zahájení setkání uvedla koordinátorka Tříkrálové sbírky v Ostravě Veronika Curylová. Její velké poděkování a obdiv k nezištné pomoci mnohaset dobrovolných koledníků podpořili také ředitelé obou ostravských Charit (Charity Ostrava a Charity sv. Alexandra) Martin Pražák a Josef Stoklasa. Koledníky na akci pozdravil také náměstek ostravského primátora pro sociální věci a zdravotnictví Zbyněk Pražák.

Úsilí koledníků při němž v první polovině ledna 2019 navštěvovali domácnosti v Ostravě a okolí s radostným poselstvím Vánoc a přáním všeho dobrého do nového roku přineslo díky štědrosti dárců do Tříkrálové sbírky celTříkrálové poděkování v ostravské ZOOkem 2 230 753 Kč. Finance, které zůstávají na realizaci potřebných projektů pro lidi v nouzi, ostravské Charity využijí pro podporu služby sociální rehabilitace mužů, žen a dětí se zkušeností s životem bez domova, podporu služby Terénní programy pro lidi bez domova, umožní obnovit a rozvinout technické zázemí v Hospici sv. Lukáše, podpoří dlouhodobě ztrátové služby Mobilního hospice sv. Kryštofa nebo zajistí rekonstrukci a vybavení chráněných dílen pro lidi s fyzickými hendikepy. Využítí prostředků Tříkrálové sbírky 2019 =>

Pro koledníky byla připravena individuální prohlídka celé Zoo Ostrava a několik komentovanTříkrálové poděkování v ostravské ZOOých prohlídek s fundovaným výkladem. Nechybělo ani občerstvení zajištěné Charitou Ostrava a z řeznictví Janus, kde směřuje poděkování za podporu.

Vělice děkujeme Zoo Ostrava za vstřícné přijetí a podporu akce pro tříkrálové koledníky. Poděkování patří také všem, kde se podíleli na jejím organizačním zajištění.

 

Tříkrálové poděkování v ostravské ZOOTříkrálové poděkování v ostravské ZOOTříkrálové poděkování v ostravské ZOO

 

 

 

 

 

Tříkrálová sbírka 2020
Podpořte nás
 

Projekty Charity Ostrava jsou realizovány s finanční podporou statutárního města Ostravy, Moravskoslezského kraje
a Evropské unie.

 

          Statutární město Ostrava

 

Moravskoslezský kraj - logo

 

Evropská unie - Evpropský sociální fond - Operační program zaměsnanost

 

Evropská unie - Evpropský fond pro regionální rozvoj - Integrovaný regionální operační program

 

 
 

Akce

6. 4. 2020, 14:00 — 31. 12. 2020, 17:00

Jak pečovat o nemocného v domácím prostředí - konzultace

8. 9. 2020, 17:00 — 10. 11. 2020, 09:00

Kurz výtvarných technik Ostrava !!! - výstava obrazů

2. 10. 2020, 15:08 — 31. 10. 2020, 17:00

Program v Charitním středisku Gabriel - 10/2020

 
 

Charita Ostrava na Facebooku:Facebook - logo

 

FB skupina "Bláža" - podpora:

FB skupina - Bláža

Portál darování neziskovkám:
Daruj správně - logo

Kulturní akce nejen v Ostravě:

Ostravský informační servis

Software pro neziskovky:
Techsoup Česká republika

 

 

 

Odkazy