Společnost Brembo podpořila Hospic sv. Lukáše

Předání šeku k daru Brembo pro Hospic sv. Lukáše

Italská společnost Brembo, která v Ostravě provozuje výrobní závod na automobilové brzdy, podpořila významnou částkou 200 tis. Kč charitní Hospic sv. Lukáše.

Hospic sv. Lukáše - péčeSymbolický šek na 200 tis. Kč převzali od zástupců vedení ostravského závodu italské společnosti Brembo ředitel Charity Ostrava a vedoucí Hospice sv. Lukáše. Významnou finanční podporu pro tuto specializovanou zdravotní službu určenou pro pacienty v závěrečném stádiu života využijeme na pořízení elektrických polohovacích lůžek, lékárenských vozíků a vybavení sesteren. Společnost Brembo již dříve podpořila částkou 150 tis. Kč velmi potřebnou a dlouhodobě ztrátovou slubu Mobilního hospice sv. Kryštofa.

Velice děkujeme za důvěru a podporu společnosti Brembo pro aktivity Charity Ostrava.

Tříkrálová sbírka 2019