Mobilní hospic sv. Kryštofa podpořen při Zlaté tretře

Významnou finanční podporu pro provoz mobilního hospice a ošetřovatelské služby sv. Kryštofa převzal ředitel Charity Ostrava Martin Pražák v rámci konání letošní Zlaté tretry. Částku 100 tis. Kč věnovala společnost TK PLUS, s.r.o.

TK plus, s. r. o.Cílem služby mobilního hospice je, aby mohl nemocný člověk i v posledním období svého života zůstat doma, ve svém známém prostředí, aby netrpěl bolestí a jinými obtížemi a nezůstal osamocen. Tým zdravotních sester ve spolupráci s lékaři řeší zdravotní, psychologické, sociální a duchovní potřeby klienta a snaží se umožnit co nejlepší kvalitu života umírajících a podpořit jejich rodinu či blízké.

Děkujeme společnosti TK PLUS, s.r.o. za podporu služby pro lidi v závěru života.

Charitní středisko sv. Kryštofa - mobilní hospic a ošetřovatelská služba Charitní středisko sv. Kryštofa - mobilní hospic a ošetřovatelská služba

Projekt „Rozvoj charitních hospicových služeb na území města Ostravy“
byl podpořen z Programu švýcarsko-české spolupráce.

Program švýcarsko-české spolupráce

Tříkrálová sbírka 2020

6. 4. 2020, 14:00 — 31. 8. 2020, 17:00

Jak pečovat o nemocného v domácím prostředí - konzultace