Děkujeme za pomoc a podporu

Děkujeme - Charita Ostrava

Děkujeme za nejrůznější projevy solidarity, kterými pomáháte zvládat Charitě Ostrava a uživatelům našich služeb náročné období ovlivněné koronavirovou epidemií. Bez darovaných roušek, ochranných pomůcek, financí nebo dobrovolné pomoci bychom se neobešli. Děkujeme!

Roušky - Vietnamský spolek Moravskoslezského kraje a OstravyNelze vyjmenovat všechny, mnozí pomáhají anonymně jen tím, že ve dveřích předají tašku plnou ušitých roušek, alespoň některým děkujeme adresně: Demos Trade, a. s., CZECH PRINT CENTER a. s., Skupina ČEZ, a. s., Model Obaly a. s., Škoda AUTO Digilab, Liberty Ostrava a. s., Vietnamský spolek Moravskoslezského kraje a Ostravy, z. s., Geometra, Ostravská univerzita, Střední zdravotní škola a VOŠZ Ostrava, FC Baník Ostrava, individuální dobrovolníci zajišťující nákupy pro osamělé a další instituce, firmy jednotlivci atd.

Pomoci a podpory všech si vážíme a děkujeme za ni!

Projekty Charity Ostrava jsou realizovány s finanční podporou statutárního města Ostravy
Moravskoslezského kraje.

Statutární město Ostrava        Moravskoslezský kraj

Tříkrálová sbírka 2020