Sbírka potravin v Tescu v Ostravě-Třebovicích
13. dubna 2022 Aktuálně

Sbírka potravin v Tescu v Ostravě-Třebovicích

Charita Ostrava se v sobotu 23. 4. 2022 připojí do celonárodní Sbírky potravin organizované potravinovými bankami v krajích, Českou federací potravinových bank, Svazem obchodu a cestovního ruchu, Asociací společenské odpovědnosti a sociálními partnery a obchodním řetězci.

Sbírka potravin proběhne v rámci celé ČR v sobotu 23. 4. 2022. Charita Ostrava bude mít sbírkové místo v době 8-18 h v hypermarketu Tesco v Ostravě-Třebovicích (Sjízdná 5554/2, Ostrava, Ostrava-Třebovice). Pro lidi v nouzi - klienty služeb Charity Ostrava budeme vděčni za materiální podporu ve formě trvanlivých potravin nebo drogerie. Sbírka potravin je dnem solidarity, při kterém může každý pomoci tím nejjednodušším způsobem - darem trvanlivých potravin a drogerie. Děkujeme za Vaši pomoc!

Sbírka potravin Seznam potraviny 210x297 barevna dva sloupce          Sbírka potravin Seznam drogerie 210x297 barevna