Poradna Vám pomůže s energiemi i dluhy
11. listopadu 2021 Aktuálně

Poradna Vám pomůže s energiemi i dluhy

Ocitli jste se v důsledku aktuální energetické krize v nepříznivé životní situaci v důsledku vysokých záloh za plyn a elektřinu? Máte dluh vůči státu (veřejné instituci, zdravotní pojišťovně ap.), již s Vámi probíhá exekuční řízení a nevíte, zda a jak byste mohli využít právního institutu tzv. Milostivého léta? V těchto i dalších oblastech se můžete obrátit na pracovníky Poradny Charity Ostrava.

Byli jste klienty společnosti Bohemia Energy nebo jiného dodavatele plynu a elektřiny, který Vám neočekávaně vypověděl smlouvu? Vysoké zálohy za dodávku energií mohou výrazně ovlivnit Váš osobní nebo rodinný rozpočet a podstatné je takovou situace rychle a konstruktivně řešit. Pokud si nevíte rady, jak postupovat, spojte se telefoniky, e-mailem nebo osobně s pracovníky Poradny Charity Ostrava na kontaktech uvedených níže.

Můžeme Vám poradit také s možností využití právního institutu tz. Milostivého léta, který v aktuálním období 28. 10. 2021 - 28. 1. 2022 umožňuje lidem, u kterých probíhá exekuční řízení na dluh vůči státu (veřejné instituci, zdravotní pojišťovně ap.,výrazně snížit náklady exekuce po splacení jistiny dluhu.

V těchto i dalších oblastech se můžete obrátit na pracovníky Poradny Charity Ostrava. Poradenství poskytujeme diskrétně a bezplatně na telefonech: 599 526 906 nebo 731 625 767, na e-mailu: _hEkU.56LTBC-b5nW5prRb~lW5pJ nebo osobně v konzultačních hodinách na adrese Jeremenkova 154/8 v Ostravě-Vítkovicích.

Více o Poradně Charity Ostrava na webu: https://ostrava.caritas.cz/poradenske-sluzby/poradna-charity-ostrava/