Alzheimerova choroba a jiné typy demence - 1. workshop pro neformální pečovatele

16. 6. 2022, 09:00 - 16. 6. 2022, 15:00 Lékařská fakulta OSU, Syllabova 19, Ostrava, budova INLEK Odborný seminář, Akce pro veřejnost

Lékařská fakulta Ostravské univerzity ve spolupráci s partnery Vás srdečně zve na 1. workshop pro neformální pečovatele o své blízké lidi s onemocněním Alzheimerovou chorobou a jinými typy demence v rámci projektu „Život s demencí – zvýšení informovanosti o rizicích, příznacích, časné detekci, možnostech prevence a léčby Alzheimerovy a jiných typů demence“.

Zájemci o účast na jednotlivých částech praktických workshopů se mohou registrovat na e-mail: lenka.ticha@osu.cz, nebo na tel: 603 749 140

Srdečně Vás zveme k účasti!

Evropský hospodářská prostor a Norské fondy

Projekt je podpořen grantem z Evropského hospodářského prostoru a Norských fondů v rámci projektu „Život s demencí – zvýšení informovanosti o rizicích, příznacích, časné detekci, možnostech prevence a léčby Alzheimerovy a jiných typů demence“ s reg. číslem ZD-MGS2-007.

Mgr. Martina Krhutová

koordinátor dobrovolnického centra, fundraiser