Sociální pracovník/ce - Charitní hospicová poradna - 1/2018

Organizace: Charita Ostrava
Místo výkonu: Charvátská 785/8, Ostrava-Výškovice
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: 22. ledna
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: PhDr. Marie Monsportová

Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro CHARITNÍ HOSPICOVOU PORADNU na pracovní pozici:

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek, jednosměnný provoz
  • zajímavou a smysluplnou práci v oblasti sociálního poradenství v hospicové oblasti a oblasti kompenzačních pomůcek
  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • podporu v dalším vzdělávání, malý pracovní kolektiv

Pracovní náplň:

  • odborné sociální poradenství
  • účast na tvorbě metodik
  • podílení se na zvyšování kvality sociální služby

Požadujeme:

  • splnění odborné způsobilosti pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • zájem o práci s lidmi nacházející se v obtížné životní situaci
  • profesní dovednosti a osobnostní předpoklady pro poskytování poradenství a krizové pomoci
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost standardů kvality sociálních služeb
  • výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost
  • řidičský průkaz sk. B výhodou
  • znalost práce na PC
  • ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava, církevním účelovým zařízením, a Etickým kodexem Charity ČR

Místo výkonu práce: Charitní hospicová poradna, Charvátská 785/8, 700 30 Ostrava-Výškovice

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kriteria, mohou zaslat v termínu do 14. 1. 2018 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max.1/2 A4) na e-mailovou adresu: cho.hospicova.poradna@charita.cz.

Předpokládaný termín nástupu: 22. 1. 2018

Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří postoupí do dalšího kola výběrového řízení, které se uskuteční 17. 1. 2018.

Bližší informace: PhDr. Marie Monsportová, vedoucí útvaru služeb sociální péče, tel.: 596 783 011, 731 625 764, e-mail: marie.monsportova@charita.cz, www.ostrava.charita.cz

Podpořte nás

Projekty Charity Ostrava jsou realizovány s finanční podporou statutárního města Ostravy, Moravskoslezského kraje
a Evropské unie.

          Statutární město Ostrava

Evropská unie - Evpropský sociální fond - Operační program zaměsnanost

Evropská unie - Evpropský fond pro regionální rozvoj - Integrovaný regionální operační program

Akce

3. 11. 2017, 16:13 — 30. 1. 2018, 23:59

Můj svět - 10. ročník fotografické soutěže Charity Opava

9. 12. 2017, 12:00 — 27. 1. 2018, 12:00

Každý krok pomáhá – Přijmi výzvu a pomáhej

2. 1. 2018, 08:00 — 31. 1. 2018, 23:59

Program v Charitním středisku Gabriel 1/2018

Charita Ostrava na Facebooku:Facebook - logo

 Portál darování neziskovkám:

Kulturní akce nejen v Ostravě:

Ostravský informační servis

Software pro neziskovky:
Techsoup Česká republika

Odkazy